Sündmused

Kõik sündmused (23)

28. september

Terve päev

Läänemere Kunstisadam

Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kohtumine Mark Soosaarega Läänemere Kunstisadama rahastamise teemal.

19. september

Terve päev

Ida-Virumaa kultuurikoostöö

Kultuurilise mitmekesisuse asekantsleri Piret Hartmani kohtumine muusiku ja kultuurikorraldaja Oleg Pissarenkoga teemal Ida-Virumaa kultuurikoostöö.

16. august

Terve päev

Ajakirjanike loomeliidu loomise vajadus

Kultuuriminister Anneli Oti ja kantsler Tarvi Sitsi kohtumine Helle Tiikmaa, Ago Gaškovi, Ene Pajula, Jaak Tammearu ja Madli Vitismanniga Eesti Ajakirjanike Liidust. Teemad: loomeliidu loomise vajadus, ajakirjanduse kvaliteedi tõstmine, vabakutseliste ajakirjanike palga ja sotsiaalse kaitse tagamise vajadus.

13. august

Terve päev

Paide Muusika- ja Teatrimaja tutvustus

Kultuuriminister Anneli Oti ja kantsler Tarvi Sitsi kohtumine Paide Muusika- ja Teatrimaja ning Paide linnavalitsuse esindajatega. Teemad: Paide Muusika- ja Teatrimaja tutvustamine, arendamise plaanid ja vajadused.

06. august

Terve päev

Meeste tantsupeo korraldamine

Kantsler Tarvi Sitsi kohtumine Madis Orava ja Jaanus Reisneriga Eesti Rahvatantsukeskus MTÜ-st teemal meeste tantsupeo korraldamine järgmisel aastal.

27. juuli

Terve päev

Tallinna filmilinnaku rahavajadus

Kultuuriminister Anneli Oti kohtumine Tallinna filmilinnaku, Tallinna linna ja Rahandusministeeriumi esindajatega, teemaks filmilinnaku rahavajadus.

26. juuli

Terve päev

Eesti loovhariduse olukord

Kultuuriminister Anneli Oti ja tema nõuniku Katarina Budriku kohtumine Krista Tamme, Juko-Mart Kõlari ja Kadri Steinbachiga TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiast. Teemad: Eesti loovhariduse olukord, Viljandi kultuuriakadeemia hoonete rekonstrueerimise vajadus, õppeinventari soetamine, pep-programmide ja mikrokraadide arendus, Eesti piirkondlike muusikakoolide pedagoogilise järelkasvu tagamine.

16. juuli

Terve päev

Corelli Musicu RESi rahavajadus

Kultuuriminister Anneli Oti kohtumine Mail Sildosega Corelli Musicust, teemaks Corelli Musicu riigi eelarvestrateegia rahavajadus.

08. juuli

Terve päev

Vaba Lava tulevik

Kunstide asekantsler Taaniel Raudsepa kohtumine Allan Kaldojaga Vaba Lavast. Teemadeks Vaba Lava tulevik ja võimalik riigi osalusega sihtasutuse asutamine. Allan Kaldoja tutvustab oma visiooni võimaliku loodava sihtasutuse põhikirjast.

06. juuli

Terve päev

Koostöö rahvuskaaslastega

Kultuurilise mitmekesisuse asekantsleri Piret Hartmani kohtumine LA eestlaste esindaja Renee Meristega teemal koostöö rahvuskaaslastega.

11. juuni

Terve päev

Mõisaühenduste juhatuste laiendatud ümarlaud, kohtumine arhitektuurimälestiste omanike esindusorganisatsioonidega

Kultuuriminister Anneli Oti ja Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kohtumine Eesti Mõisate Ühenduse ja Eesti Mõisakoolide Ühenduse esindajatega. Teemad: Eesti arhitektuuripärand (riigikordade ja valitsuste ülene kui võimalik hoida ja kasutada); RES – mida toob perspektiivis kaasa; Kultuuri arengukava 2021-230 kui strateegiline arengudokument ning arhitektuuripärand; maapiirkonnad; linnad, kohalikud tõmbekeskused; abikõlblikkuse kriteeriumid ja võimalused; tulevikuvisioonid võimalikust regionaalarengust Eestis Euroopa trendide taustal; arhitektuuripärandi toetusmeetmed sh abikõlblikkus (EAS lähiaastate suunad; KREDEX abikõlblikkus; PRIA MAK võimalused).

11. juuni

Terve päev

Vaba Lava tulevik

Kultuuriminister Anneli Oti ja kunstide asekantsleri Taaniel Raudsepa kohtumine Vaba Lava esindajatega, et arutada Vaba Lava tulevikuväljavaateid.

09. juuni

Terve päev

Koostöö Eesti kui filmiriigi tutvustamisel

Kultuuriminister Anneli Oti kohtumine Stuudio Asymmetric esindajatega, et tutvustada ettevõtte tegemisi. Koostöös PÖFFiga osaletakse Cannes`i showcase`i programmis oma uue filmi „Pinocchioga“. Koostöö Eesti kui filmiriigi tutvustamisel.

25. Mai

Terve päev

Paide Muusika- ja Teatrimaja koostöö Kultuuriministeeriumiga

Kultuuriministri Anneli Oti ja Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kohtumine Paide Teatri ja Paide Muusika- ja Teatrimaja esindajatega, et tutvustada majas toimuvat, rääkida maja tulevikust ja koostööst Kultuuriministeeriumiga. Samuti tutvustada Paide Teatri projekti "Paide 3000".

24. Mai

Terve päev

Vastseliina Piiskoplinnuse ajaloo ülevaade ja arengute kokkuvõte

Kultuuriministri Anneli Oti ja Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kohtumine Vastseliina Piiskoplinnuse Sihtasutuse esindajaga, et saada ülevaade linnuse ajaloost ja arengutest. Samuti on teemaks linnuse konserveerimise ja rekonstrueerimise toetus.

11. Mai

Terve päev

Läänemere Kunstisadam

Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi telefonivestlus Sihtasutuse Uue Kunsti Muuseum esindajaga Läänemere Kunstisadama teemadel.